O MNIE

O co chodzi z blogiem?
Pośród masy blogów szafiarskich z zerowym stopniem kreatywności, oraz zaawansowanych blogerek szyciowych ogarniających wszystkie możliwe typy ściegów, brakuje czegoś pomiędzy. Mój blog ma być właśnie czymś pomiędzy. Wszyscy mówią, tłumaczą się, że mają dwie lewe ręce, że nie umieją, nie potrafią, nie zrobią, nie uszyją. Nieprawda! Dlatego staram się pokazać, iż do zrobienia czegoś efektywnego wystarczy kilka kroków, proste narzędzia i dosłownie chwila wolnego czasu. Każdy tutorial okraszony jest kilkoma zdjęciami prezentującymi gotowy projekt w przykładowej stylizacji na profesjonalnym modelu, patrz - autorze bloga. Poza tym - tu nie chodzi o modę, o trendy, o to co chwilowe - tu chodzi o ubrania. 

DIY - z angielskiego 'zrób to sam'. Bez względu na to, czy szukasz alternatywy dla drogich, markowych ubrań, potrzebujesz pomysłu na stary ciuch z dna szafy, albo pragniesz wreszcie stworzyć coś od podstaw - szukasz właśnie DIY. Niech blog ten pokaże, że rękodzieło nie musi ograniczać się tylko do profesjonalistów, a sztuka ma być kojarzona jedynie z nudnym muzeum.

Kim jest Rad?
Radek Konieczny. Radosław. Radosny i (za chwilę) sławny. Oto ja. Pełnoletni mieszkaniec Londynu. +100 do lansu. Lubię jeść. Żyję muzyką, czasem udaję, że umiem śpiewać, tańczyć, występować. Czasem nawet w sam w to wierzę. Lubię lumpeksy. Lubię robić ubrania, kocham ubrania, tylko ubrania, bo moda przemija i popełnia masę błędów, których potem wszyscy się wstydzimy. Wszystko zaczęło się od tego, że od dziecka wszystko lubiłem robić sam, wszystko miało być spersonalizowane. Zaczęło się od koszulek, a teraz jesteśmy tutaj. Miały być głównie tutoriale, a jednak pojawiają się historie z mego jakże ekscytującego życia. 


 Ja, z przerostem ambicji i brakiem kontroli nad swoim ciałem. Czasem jeszcze wydaje mi się, że dobrze wychodzę na zdjęciach. Wydaje mi się.

Wszystko co tu prezentuję, należy do mnie i zgodnie z ustawą o prawach autorskich, ładnie proszę by nie podkradać.

Kontakt: rad@raddiy.pl

Współpracowałem z: